LV RU EN
 
 

 

 "Tu vienmēr atrod to, ko meklē, ja vien meklē to, ko gribi atrast. Pajautā sev: "Vai es tiešām meklēju? Vai tomēr es vēl tikai gribu atrast? Un tad sajūti atšķirību." Rita Ivanova

 

Vēdiskā astroloģija

Horoskops, tā patiesā nozīmē, ir dzimšanas kartes, kas atspoguļo planētu atrašanās vietu attiecīgajā dzimšanas brīdī, konstruēšana. Horoskopus veido, pamatojoties uz dažādām metodēm, piemēram, Indijas Vēdisko, Rietumu, grieķu, Tuvo Austrumu un Ķīnas sistēmu.
Taču Indijas Vēdiskā sistēma ir pati precīzākā un pieredzes bagātāka.

Vēdiskā astroloģija ir aptuveni 7000 gadus sena un ir uzskatāma par pasaulē senāko no astroloģijas nozarēm. Šī zinātne ir minēta Vēdās un nodota tālāk no paaudzes paaudzei. Vēdiskā astroloģija ir unikāla dašu un pakārtotu astroloģisko karšu sistēma, kas atšķiras no Rietumu astroloģijas. Tā var sniegt ievērojamus rezultātus, ja astroloģiskās kartes, kas ir balstītas uz personas dzimšanas datumu, vietu un pulksteņa laiku, lasīšanu veic Vēdiskās astroloģijas eksperts.

Tagad arī Jums ir iespēja saņemt savu individuālo vēdisko horoskopu, ko ir sagatavojis profesionāls, pieredzējis vēdiskais astrologs no Indijas Hari Shastry B.K.

Kādēļ Indijas Vēdiskā horoskopa sastādīšanas sistēma ir labāka par citām?

Dzimšanas karte, kas ir veidota pēc Indijas sistēmas, ir patiešām unikāla, jo tiek ņemts vērā, ka Zodiaks/Visums ir mainīgs, nevis fiksēts (saskaņā ar Lielā sprādziena teoriju par Visuma veidošanos; šī sistēma pastāv vairāk nekā 7000 gadus, tas nozīmē, ka senajiem indiešiem bija ļoti laba izpratne par astronomiju – vēl agrāk par citām civilizācijām).

Indijas Vēdiskā sistēma ņem vērā arī to, ka zodiaks ir eliptisks, nevis apļveida, tādēļ dzimšanas kartē divpadsmit mājas nav nostatītas viena pret otru vienādā attiecībā, bet gan variē atkarībā no dzimšanas laika. Šo atšķirību dēļ Indijas sistēmas veidotais horoskops ļoti atšķiras no pārējo sistēmu veidotajiem horoskopiem UN šādi sastādīta karte ir daudz precīzāka!

PIEMĒRAM, varētu būt dzimšanas karte, kas veidota pēc Rietumu sistēmas, kur MĒNESS ir Strēlnieka zīmē 10 grādos 9.mājā, tādējādi šajā laikā dzimusī persona ir: VIEDA, LABI PAZĪSTAMA, VAĻSIRDĪGA, ATKLĀTA, VEIKSMĪGA, AR STARPTAUTISKA MĒROGA ATZINĪBU, LAIMĪGA ATTIECĪBĀS AR MĀTI.

SAVUKĀRT, izmantojot šos pašus dzimšanas datus, Indijas Vēdiskajā sistēmā iegūst, ka MĒNESS ir Skorpiona zīmē 16 – 17 grādos 8.mājā, un attiecīgā persona ir sīkmanīga, nevesela, sarežģīta, tai ir problēmas attiecībās ar māti, tā nav īpaši talantīga, ir maznozīmīga un tai ir problēmas laulībās/attiecībās.
            Vēdiskās astroloģijas būtiskākā priekšrocība ir spēja sniegt atbildi uz jebkuru jautājumu. Uzdodiet jautājumus par:

  • karjeru – darbu /uzņēmējdarbību / īpaši augstas izaugsmes periodu u.tml.
  • mīlestību / laulībām – partneru saderība, labākais laiks laulībām u.tml.
  • finansēm – negaidītām neveiksmēm un veiksmēm, akcijām vai nekustamo īpašumu u.tml.
  • bērniem / mantojumu
  • veselību / dzīves ilgumu
  • attiecībām – mīlestību/ brāļiem un māsām /vecākiem u.tml.
  • un citām jomām

un Jūs saņemsiet atbildes!


 
Mob. tel.: +371 29857838 E-mail: ritaivanova@kaizen.lv
Copyright © 2012  All rigts reserved. »