LV RU EN
 
 

 

 "Tu vienmēr atrod to, ko meklē, ja vien meklē to, ko gribi atrast. Pajautā sev: "Vai es tiešām meklēju? Vai tomēr es vēl tikai gribu atrast? Un tad sajūti atšķirību." Rita Ivanova

 


Astroloģisks ceļojums pa Indijas Zelta Loku "Mistiskā Indija"

 05.02. - 14.02.2018.
 Šī unikālā ceļojuma laikā mēs ne tikai apskatīsim klasiskās Indijas Zelta Loka pērles - Tadžmahal, Džaipūras pils, Vēju pils, Delī zīmīgākos tempļus un vēsturiskās vietas, bet arī uzzināsim ļoti daudz par sevi un savu nākotni, jo mums būs iespēja saņemt pareģojumus no viedajiem - riši - kas dzīvoja vēl pirms vairākiem tūkstošiem gadu un atstājuši ziņojumu uz Palmu lapām. 

Tikšanās ar vēdisko astrologu ļaus ieskatīties mūsu likteņa aizkulisēs, kā arī varēsim saņemt ieteikumus, kā uzlabot dzīvi mums vēlamās jomās. 

Ceļojuma laikā veiksim vairākus pasākumus - pudžas, Navagraha homa, svētu vietu un tempļu apmeklējumi utt. - kas saskaņā ar vēdiskām tradīcijām ir veidi, kā uzlabot savu likteni un beidzot iegūt to, ko katrs individuāli vēlas. Ceļojuma laikā ar Jums būšu es, Rita Ivanova - sertificēts dzīves koučs (personīgās izaugsmes treneris), vēdiskais astrologs apmācībā (apmācībā pie Jyotish Guru Pandita Sanjay Rath, Jaun Deli) - rādot un stāstos gan par Indijas kultūru un tradīcijām, gan atbildot uz jūsu jautājumiem par vēdisko astroloģiju, rituālu nozīmi u.tml. 

Tas būs patiesi unikāls ceļojums, kurā Jums būs nodrošināta īpaša uzmanība, jo grupa būs neliela: no 4-9 cilvēki. Mistiskā Indija ir atvērta tieši Jums!

Vairāk info par šo ceļojumu, lūdzu, lasiet te: ceļojuma "Mistiskā Indija" programma

Pieteikties ceļojumam varat aizpildot zemāk esošo formu, vai rakstot Ritai Ivanovai - ritaivanova@kaizen.lv, tālr. 29857838 
 Jūsu vārds:
 Jūsu e-pasts:
 Ziņas temats:
 Ziņas teksts:
Mob. tel.: +371 29857838 E-mail: ritaivanova@kaizen.lv
Copyright © 2012  All rigts reserved. »